WordPress plugin Easy Table of Contents logoPlugin Easy Table of Contents slouží k tomu, aby vám například v každém článku (příspěvku na blogu) nebo stránce na webu automaticky vygeneroval v úvodu tabulku s prokliky na jednotlivé body v textu. Tyto odkazy plugin udělá automaticky z vašich podnadpisků H1, H2, H3, H4, H5, H6, které v rámci článku používáte. Tyto prokliky budou sloužit jako interní polinkování a přinese to SEO pozitivní vliv vašemu webu.

Velmi jednoduché a účinné

Plugin pouze aktivujete a nastavíte. Pak dochází na začátku v úvodu každého článku nebo stránky k vygenerování tabulky s jednotlivými prokliky v rámci vašeho textu. O nic se již dále nemusíte starat. Plugin do všech nově publikovaných článků i všech příspěvků zpětně v historii webu tabulku automaticky vloží sám.

Příklad toho, jak může tabulka vypadat, vidíte níže na obrázku, kde je tento seznam u článku o cookie liště:

WordPress plugin Easy Table of Contents priklad v clanku

Pokud nechcete tabulku zobrazit, můžete využít konkrétního nastavení, kde i můžete zcela tabulku vypnout, jako vidíte na obrázku níže:

WordPress plugin Easy Table of Contents nastaveni

Plugin Easy Table of Contents můžete zdarma stáhnout zde, nebo vyhledáním přes název pluginu v administraci vašeho WordPressu v sekci instalace pluginů.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup