PdfMerge - jak spojit dvě PDF do jednohoPřed několika dny jsem řešil zajímavý problém a to jak spojit dva PDF soubory do jednoho. Jako nejjednodušší možnost mi přišlo stáhnout pro Windows nějaký program zdarma, který z těchto dvou souborů udělá jeden. Tak jsem hledal na Googlu a hned na prvním místě byl program s názvem PdfMerge.

Postup sloučení PDF je velmi jednoduchý. Po naistalování programu PdfMerge stačí pouze kliknout na “Add Files“, kde přidáte požadované PDF soubory. Poté kliknete na zelené tlačítko “Merge/Split” a máte hotovo…

Jestliže si tedy “lámete hlavu” jak spojit dvě PDF do jednoho není nic jednoduššího než nainstalovat tento prográmek a vše máte vyřešeno do několika málo minut.

Program PdfMerge můžete například zdarma stáhnout zde.

Merge PDF files online

Při hledání tohoto programu jsem našel i online verzi – nemusíte tedy do svého počítače nic instalovat. Stačí jen přejít na adresu http://www.pdfmerge.com, kde nahrajete oba či více PDF souborů, a pak kliknete na “Merge!” a máte hotovo. Jediné co je omezeno u této online verze je velikost nahrávaných souborů na maximálně 15MB.

A jak spojujete PDF soubory vy? Máte na to nějakou zajímavou fintu či máte jednodušší postup nebo používáte jiný program?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Stránkonoš.cz - tvorba webů a e-shopů