PdfMerge - jak spojit dvě PDF do jednohoPřed několika dny jsem řešil zajímavý problém a to jak spojit dva PDF soubory do jednoho. Jako nejjednodušší možnost mi přišlo stáhnout nějaký program zdarma, který z těchto dvou souborů udělá jeden. Tak jsem hledal na Googlu a hned na prvním místě byl program s názvem PdfMerge.

Postup sloučení PDF je velmi jednoduchý. Po naistalování programu PdfMerge stačí pouze kliknout na “Add Files“, kde přidáte požadované PDF soubory. Poté kliknete na zelené tlačítko “Merge/Split” a máte hotovo…

Jestliže si tedy “lámete hlavu” jak spojit dvě PDF do jednoho není nic jednoduššího než nainstalovat tento prográmek a vše máte vyřešeno do několika málo minut.

Program PdfMerge můžete například zdarma stáhnout ze Slunečnice ZDE.

Merge PDF files online

Při hledání tohoto programu jsem našel i online verzi – nemusíte tedy do svého počítače nic instalovat. Stačí jen přejít na adresu http://www.pdfmerge.com, kde nahrajete oba či více PDF souborů, a pak kliknete na “Merge!” a máte hotovo. Jediné co je omezeno u této online verze je velikost nahrávaných souborů na maximálně 15MB.

A jak spojujete PDF soubory vy? Máte na to nějakou zajímavou fintu či máte jednodušší postup nebo používáte jiný program?

Přemýšlíte, jak spojit dva PDF soubory do jednoho?
Jak se Vam líbil článek?