edit app image1

zdroj: sodapdf.com

Před několika dny jsem řešil zajímavý problém a to jak spojit dva PDF soubory do jednoho. Jako nejjednodušší možnost mi přišlo stáhnout pro Windows nějaký program zdarma, který z těchto dvou souborů udělá jeden. Tak jsem hledal na Googlu a hned na prvním místě byl program s názvem Soda PDF.

Postup sloučení PDF je velmi jednoduchý. Po nainstalování programu Soda PDF stačí pouze kliknout na „Add Files„, kde přidáte požadované PDF soubory. Poté kliknete na zelené tlačítko „Merge/Split“ a máte hotovo…

Jestliže si tedy „lámete hlavu“ jak spojit dvě PDF do jednoho není nic jednoduššího než nainstalovat tento prográmek a vše máte vyřešeno do několika málo minut.

Program Soda PDF můžete zdarma stáhnout zde.

Online verze spojení více PDF souborů

Při hledání tohoto programu jsem našel i online verzi – nemusíte tedy do svého počítače nic instalovat. Stačí jen přejít na adresu https://smallpdf.com/merge-pdf, kde nahrajete oba či více PDF souborů, a pak kliknete na „Merge files“ a máte hotovo. Jediné co je omezeno u této online verze je velikost nahrávaných souborů na maximálně 15MB.

Merge PDF files online smallPDF

A jak spojujete PDF soubory vy? Máte na to nějakou zajímavou fintu či máte jednodušší postup nebo používáte jiný program?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup