Jmenuji se Tomáš Lípa a vystudoval jsem elektrotechnickou školu se zaměřením na počítače. Ihned po škole jsem nastoupil do IT oddělení ve firmě Continental. Moji pracovní náplň tvořila péče o stovky klientských i výrobních počítačů.

Posledních několik let pracuji jako konzultant a marketingový specialista ve společnosti Profi-kancelář s.r.o., která se zabývá zákládáním nových společností a poskytováním virtuálních sídel v Praze. Průběžně vypomáhám v neziskové organizaci Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s., jenž pořádá semináře a školení pro uživatele různých informačních systémů. Zároveň poskytuje audit a konzultace ohledně GDPR nařízení.

V průběhu let postupně sbírám zkušenosti například se správou PPC kampaní Seznam Sklik a Google Ads, SEO, copywritingem, linkbuildingem, tvorbou webů ve WordPressu a podobně.

Kromě již zmíněného se věnuji svým online webovým projektům a blogům. Navrhl jsem a několik let také provozoval online webovou aplikaci Evidátor.cz, pomocník pro linkbuildera. Provozuji e-shop nabízející příslušenství k mobilním telefonům a e-shop s dřevěnými hodinkami. Na svých projektech si reálně zkouším to, co nabízím svým klientům.

V případě, že chcete zvýšit počet objednávek v e-shopu, nebo byste uvítali nárůst návštěvnosti svého webu, neváhejte se na mě obrátit.