Jmenuji se Tomáš Lípa a vystudoval jsem střední průmyslovou elektrotechnickou školu se zaměřením na počítače. Ihned po škole jsem byl 5 let součástí IT oddělení ve firmě Continental. continental logoMoje pracovní náplň byla péče o stovky klientských i výrobních počítačů, správa výrobních aplikací a podpora síťové infrastruktury.

Profi kancelář sídlo firmy a založení s.r.o. logo

Pak jsem necelých 8 let pracoval jako konzultant a marketingový specialista ve společnosti Profi-kancelář s.r.o., která se zabývá zakládáním nových společností a poskytováním virtuálních sídel v Praze. Současně jsem v tuto dobu také vypomáhal v neziskové organizaci Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s., jenž pořádá semináře a školení pro uživatele různých informačních systémů. lepsi reseni logoZároveň poskytuje audit a konzultace ohledně GDPR nařízení a také nabízí atraktivní automatizaci firemních činností pomocí chytrých virtuálních chatbotů.

strankonos logoOd roku 2019 pracuji na volné noze a plně se zaměřuji na marketingové služby, copywriting, tvorbu webových stránek ve WordPressu pod značkou Stránkonoš.cz a také provozu svých dvou e-shopů nabízející příslušenství k mobilním telefonům a dřevěné hodinky.

V průběhu let postupně sbírám zkušenosti například se správou PPC kampaní Seznam Sklik a Google Ads, SEO, copywritingem, linkbuildingem, affilem, tvorbou webů a podobně a snažím se v každé této činnosti více zdokonalovat.

Například jsem se účastnil těchto školení:

  • Zrychlete si WordPress (Vladislav Musílek, musilda.cz)
  • WooCommerce (Vladislav Musílek, musilda.cz)
  • WordPress: Advanced Custom Fields (Vladislav Musílek, musilda.cz)
  • SEO školení & workshop (Milan Pichlík, Affiliate agency s.r.o.)
  • Školení link buildingu (Zdeněk Dvořák, linki.cz)
  • Google Ads a online marketing (Karel Pařízek, Blueberry.cz)

Foto Tomas Lipa cernobila

Kromě již zmíněného se věnuji dalším svým online webovým projektům a blogům.

evidator

Navrhl jsem a několik let také provozoval online webovou aplikaci Evidátor.cz, pomocník pro linkbuildera.

Na všech vlastních projektech si reálně zkouším to, co nabízím svým klientům.

V případě, že potřebujete nové webové stránky, nebo chcete zvýšit počet objednávek v e-shopu, či byste uvítali nárůst návštěvnosti svého webu, neváhejte se na mě obrátit zde.