Pokud do WordPressu nahráváte obrázky, možná byste chtěli mít vždy vyplněné všechny jednotlivé parametry obrázku, jako jsou například Title, Description, Alt text. Za to vám pak může Google vyhledávač přidat pár SEO bodů k dobru navíc. Pokud budete ručně vyplňovat všechny tyto meta popisky při každém nahrávaném obrázku bude to pro vás otrava a zbytečná práce navíc. V dnešním článku vám představím plugin, který všechny tyto parametry vyplňuje automaticky z názvu souboru a vy tak díky němu ušetříte spoustu času.

Plugin Auto Image Attributes

Jedná se o WordPress plugin Auto Image Attributes From Filename With Bulk Updater. Ten vám vše toto zajistí. Stačí v nastavení pluginu zaškrtnout jaké parametry u obrázku chcete automaticky doplňovat. Máte na výběr z Title, Description, Alt text a Caption. Také můžete nastavit, které znaky budete chtít ignorovat, například pomlčku, tečku, čísla…atd.

WordPress Auto Image Attributes From Filename

Jediné, co je třeba, je nějak rozumně pojmenovat vkládaný obrázek, například „červené-auto.jpg“ Pak při nahrání do WordPressu se automaticky u obrázku doplní meta parametry Title, Description, Alt text a výsledný doplněný text bude „červené auto“. Plugin dokonce umí i u všech již nahraných obrázků co na webu máte, tyto parametry aktualizovat a doplnit najednou.

Vyhledávače budou mít vaše fotografie rádi

Díky tomuto pluginu budete mít u všech obrázků ve WordPressu doplněny tyto důležité parametry a vyhledávače Google i Seznam, tak budou moci tyto obrázky lépe indexovat a budou více rozumět tomu, co se za obrázkem skrývá.

Plugin Auto Image Attributes From Filename With Bulk Updater můžete zdarma stáhnout zde nebo v oficiálním repozitáři pluginů dejte vyhledat „Auto Image Attributes From Filename With Bulk Updater„.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup