Možná podobně jako já neumíte programovat. To znamená, že Excel pro evidenci dat je pro vás podobně jako pro mě nepostradatelným pomocníkem. A to může být někdy trošku nepříjemné, protože velmi často můžeme narazit na limity Excelu. Také s množstvím dat se Excel stává méně přehledným. Pokud chcete z Excelu přejít na aplikaci, můžete poptat externího programátora nebo firmu. Specifikace i komunikace s programátorem vám může zabrat hodně času i peněz. A také kvůli každé změně byste pak museli kontaktovat programátora a opět platit. Chcete poradit, jak se tomu vyhnout?

Tip na zajímavý evidenční software

Narazil jsem na jednu zajímavou online evidenční aplikaci – Tabidoo. Jedná se o aplikaci, kterou vyvinula česká firma a je kromě češtiny, dostupná také v angličtině. Ta umí navrhnout software pro evidenci dat a to bez nutnosti programovat. Co více si může “neprogramátor” přát 🙂 Tabidoo aplikaci, její základní funkce a cenu vám přiblížím v tomto článku.

Tabidoo pridat nove schema

Tabidoo pridat novou aplikaci

Jak do systému dostat data?

Tabidoo vám pomůže vytvořit super online jednoduchý databázový systém pro uspořádání všech vašich libovolných dat. Přidávání, odstraňování nebo úprava dat je velmi jednoduchá a máte ji přehledně na jedno místě. Pokud již data máte, můžete je do aplikace zadat ručně nebo je naimportovat. Vybrat si můžete například z těchto formátů zdrojových dat:

  • Vlastní excel soubor.
  • JSON soubor vygenerovaný z Trella.
  • Vytvoření zcela nového prázdného schématu ručně.
  • Z Marketplace.

Jaká je cena aplikace?

Tabidoo cenik

V aplikaci Tabidoo, kterou online najdete na adrese https://www.tabidoo.cloud/cs/ si buďto můžete vybrat některý z jejich placených tarifů nebo vyzkoušet tarif Free zdarma. Díky němu si aplikaci libovolně otestujte. Sám jsem dlouho hledal a zkoušel různé evidenční aplikace, dokonce jsem si již nechal některé externě naprogramovat. Online aplikace Tabidoo mě velmi oslovila díky přehlednosti a celkové jednoduchosti.

Tabidoo jak vypada uvnitr

Jak to máte vy? Jaké evidenční aplikace používáte? Podělte se o to v komentářích níže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup