Potřebovali byste přímo ve WordPressu něco podobného jako statistiky přístupů od Googlu, aniž byste museli rozklikávat a přihlašovat se do Google Analytics? Nebo například potřebujete rychle zjistit kolik návštěvníků bylo na vašem webu v posledních dnech, týdnech či měsících? Chcete být na statistikách od Googlu zcela nezávislí a máte chuť vyzkoušet pro měření přístupů webu něco zcela jiného než Google Analytics?

Líbilo by se vám, pokud byste tuto analytiku měli k dispozici rovnou ve WordPressu třeba na nástěnce ve vaší administraci webu?

WordPress plugin Slimstat Analytics

Dnes přidávám tip na WordPress plugin s názvem Slimstat Analytics. Ten toto vše umí. Stačí plugin stáhnout zde a nainstalovat a od té doby bude plugin měřit návštěvnost webu. Pak si již můžete procházet velmi obsáhlé a také přehledně uspořádané statistiky návštěvníků vašeho webu.

Mě se například na pluginu Slimstat Analytics líbí, že si můžete jednotlivé přehledy, které vás zajímají libovolně aktivovat na nástěnku a vše pak jednoduše vidíte při přihlášení na webu v administraci. Je to třeba dobré na rychlou kontrolu návštěvnosti přístupů webu, jestli se vám třeba razantně nepropadla návštěvnost.

Jaké vy využíváte služby k měření návštěvnosti na vašem webu kromě Google Analytics?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup