Redakční systém WordPress má jednu takovou velmi nepříjemnou vlastnost, možná jste na ní také již narazili. Zejména vás potrápí pokud ve WordPressu využíváte sekci Příspěvky například na blog, kde zveřejňujete články.

V této sekci si asi klasicky vytvoříte blog nebo články, či konkrétní kategorie jako je auto, bydlení, cestování… atd. Ale co se stane při prokliku na konkrétní kategorii například /blog? Adresa v adresním řádku není ve tvaru, který by se vám asi nejvíce zamlouval a který bychom předpokládali a to ve tvaru http://domena.tld/blog/, ale ve tvaru http://domena.tld/category/blog/ – je zde tedy /category/ navíc.

Plugin - No category WPNěkoho tento atribut, který se v podstatě zobrazuje jen v adresním řádku, nerozhází, nebo si ho ani nevšimne. Jestli jste “puntičkáři” nebo prostě máte rádi, když je struktura webu čistá, včetně adresního řádku, tak je třeba s tím něco udělat a odstranit to.

Co když například nemáte ve WordPressu znalosti programování a nevíte, kde tuto část v HTML kódu konkrétně odstranit? Nevadí! Vše se dá vyřešit velmi rychle a jednoduše – stačí nainstalovat plugin s názvem WP No Category Base.

Již sám název pluginu napovídá k čemu slouží a co vám odstraní – stačí jen nainstalovat a aktivovat a vše je hotovo a vyřešeno…

Jak se Vam líbil článek?

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup