Nedávno jsem hledal plugin do WordPressu, který by v hlavičce nebo patičce webu zobrazil libovolně definovaný text nebo nějakou výzvu k akci, tzv. notifikační lištu. To využiji například u mých e-shopů, kdy svým zákazníkům potřebuji něco důležitého sdělit a chci, aby to všichni nakupující měli pořádně na očích při celém procesu vybírání zboží až po jeho objednání. Například se může jednat o nějakou akční slevovou nabídku, probíhající dovolenou či odkaz na nějaký konkrétní produkt…atd.

Po delším hledání a zkoušení jsem objevil plugin Apex Notification Bar Lite. Ten má vše, co potřebuji. Jde o dvě hlavní věci. Za prvé, libovolně definovaný text, barvy, výběr umístění na webu nahoře nebo dole a velikost písma. To vše plugin Apex Notification Bar Lite splňuje na jedničku a je možné si ho takto libovolně nadefinovat. Druhý můj požadavek byla responzivita. Zkoušel jsem více pluginů zdarma, ale ty se v některých situacích nezobrazovaly správně na mobilním zařízení oproti tomuto pluginu.

Apex Notification Bar Lite notifikacni lista

Navíc plugin Apex Notification Bar Lite je zdarma a jeho free verze mi zcela dostačuje pro mé použití. Pokud máte zájem o tento plugin, stáhněte si ho zdarma z oficiálního WordPress repozitáře zde. Případně, pokud vám nebude stačit verze zdarma, můžete si zakoupit jeho verzi Premium za 22 USD.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup