Pokud máte web ve WordPressu a součástí něho máte i blog, tak nejspíš budete využívat i funkci plánování příspěvků například na několik týdnů či měsíců dopředu.

Velmi se to hodí, protože můžete klidně na dlouhou dobu dopředu naplánovat články odjet na dovolenou a o nic se již dále nestarat. WordPress má tu chybu, že občas se stane, že naplánovaný příspěvek se nepublikuje. Pak je u něj poznámka “zmeškaná publikace” a pokud se nepřihlásíte do administrace webu, tak vás WordPress ani nijak neupozorní.

WordPress zmeskana publikace

Tento příspěvek pak musíte otevřít a publikovat znovu ručně. Pokud máte například ve správě více webů nebo se do administrace svého webu přihlašujete jednou za čas, nemusíte si toho vůbec všimnout.

Jak tento problém můžete odstranit?

Nejjednodušší způsob jak toto opravit je využít plugin Scheduled Post Trigger, který pravidelně kontroluje, zda nejsou ve WordPressu příspěvky s chybou “zmeškaná publikace“. V případě, že ano, tak tyto články automaticky publikuje. Po aktivaci zmíněného pluginu se pak již o nic nemusíte starat a plugin vše ohlídá za vás.

Plugin můžete stáhnout zde nebo jen stačí v seznamu pluginů vyhledat podle názvu “Scheduled Post Trigger“.

Scheduled Post Trigger


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup