Aktualizováno (24.7.2019)

V původní části článku (naleznete níže), jsem dával tip na WordPress plugin Delete All Comments. Ten nyní s odstupem několika let již není k dispozici v oficiálním WordPress depozitáři. Můžete tedy využít nějakou alternativu, například plugin Delete All Comments of wordpress, který stáhnete zde.

 

V minulém článku (najdete zde Tip na WordPress plugin č. 9 – Jak “nadobro” zakázat komentáře) jsem popisoval jak na webu zakázat všechny komentáře. Možná se vám ale stalo, že komentáře jste nikdy nepoužívali, respektive vůbec neřešili a díky „šikovné“ práci robotů jich máte v administraci stovky či tisíce.

WordPress bohužel umožňuje odstraňovat komentáře pouze po desítkách, to znamená, že při stovkách nebo i tisíců komentářů by tato práce již byla poměrně hodně časově náročná.

Plugin - Delete All CommentsExistuje naštěstí velice elegantní a velmi rychlé řešení. Je jím plugin s názvem Delete All Comments. Po jeho nainstalování máte v administraci možnost jedním kliknutím odstranit všechny komentáře najednou.

Upozornění: Tento plugin použijte pouze v případě, že chcete z webu odstranit všechny komentáře. Pokud chcete smazat jen některé komentáře, budete to muset udělat ručně.

Plugin můžete stáhnout z oficiálního repozitáře WordPressu vyhledáním jména „Delete All Comments“ nebo ho přímo stáhněte zde (není k dispozici).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup