Stává se vám, že vás pravidelně oslovují na mobil investiční poradci zaručených investičních strategií, nabídky všemožných reklamních nabídek a podobných nevyžádaných hovorů?

Před několika lety se mi pravidelně stávalo, že mi klidně několikrát za týden někdo s podobnou nabídkou zavolal. Sice jde o krátký hovor, ale zbytečně mi pak narušil soustředění na další práci. Přemýšlel jsem, jak se těchto hovorů zcela zbavit. Vzhledem k tomu, že mé mobilní telefonní číslo je uvedeno na všech mých webových stránkách a v nejrůznějších webových katalozích, zbavit se těchto hovorů je zcela nemožné.

logoNašel jsem úplně perfektní a velmi jednoduché řešení bez kterého si již vůbec nedovedu fungovat. Je jím mobilní aplikace “Můžu to zvednout” (zkráceně MTZ) určená pro Android (dostupná zde) nebo iOS (dostupná zde), která je k dispozici zcela zdarma.

Jak aplikace “Můžu to zvednout” funguje?

Aplikace používá unikátní databázi jednotlivých telefonních čísel a toho, jak je uživatelé sami hodnotí. Podle jejich webu v této databázi denně přibude kolem 30 tisíc nových hodnocení.

To znamená, že kdykoliv vám zavolá neznámé číslo, aplikace “Můžu to zvednout” se podívá do své databáze. A pokud zjistí, že jde o číslo s negativním hodnocením, dá vám to hned vědět již při vyzvánění hovoru na displeji vašeho mobilního telefonu. Vy se pak můžete rovnou rozhodnou hovor nepřijmout nebo vytípnout. Druhou možností je všechny nevyžádané hovory rovnou blokovat.

Screenshot 20210123 075120 Chrome

Sám nepoužívám přímé blokování hovorů, ale jen zobrazování informací o volaném, abych vždy viděl a sám se tak mohl rozhodnout, jestli hovor přijmu. Mobilní aplikace “Můžu to zvednout” dle mého názoru funguje velmi spolehlivě a v podstatě vždy odhalí, že volá někdo nevyžádaně. Navíc je zcela zdarma a mohu ji každému vřele doporučit. Když ji vyzkoušíte, už ji nebudete chtít odinstalovat 🙂

Jak řešíte nevyžádané hovory vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup