Znáte ve WordPressu nepříjemnou hlášku „zmeškaná publikace„? Pokud články plánujete ve WordPressu dopředu, občas se vám tato chybová hláška může zobrazit. V dnešním článku vám představím plugin, který vám od této nepříjemné hlášky pomůže a chybu zcela vyřeší.

Problém může být v tom, že máte například ve správě jeden či více webů, o které se redakčně staráte a na všech si naplánujete články dopředu. Ne vždy se pravidelně potřebujete přihlásit do administrace webu a tak o této chybě ani nevíte. WordPress vám ani nezašle e-mail, že se články nepublikovaly. Prostě nastane tato chyba a jediná zmínka o ní je v celkovém přehledu všech článků, jak vidíte níže na obrázku.

WordPress zmeškana publikace

Plugin, který se postará o to, aby se toto nestávalo se jmenuje Scheduled Post Trigger. Ten zajistí to, že automaticky pravidelně kontroluje příspěvky ve WordPressu a v případě, že objeví chybu „zmeškaná publikace„, tak články automaticky publikuje.

WordPress plugin Scheduled Post Trigger

Plugin Scheduled Post Trigger začne fungovat hned po nainstalování a aktivaci a nemá žádné další nastavení. Můžete ho stáhnout zde, případně ho vyhledejte podle názvu z přehledu pluginů ve WordPressu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup