Předem mého článku bych rád upozornil, že se nejedná o žádný reklamní placený článek. Jedná se o doporučení aplikace pro učení angličtiny, která mě velmi oslovila. Podle mě je skvělá a rád bych Vám ji také doporučil vzhledem k tomu, že jí sám každý den používám a proto si myslím, že si zaslouží i tento článek.

Jedná se o aplikaci WordBit Angličtina (případně WordBit Němčina), která je určena pro Android a iOS. Používám verzi pro Android – tu můžete ve Vašem obchodě Google Play stáhnout zde.

Proč mě zaujala právě aplikace WordBit?

V čem spočívá kouzlo WordBit? Jedná se o aplikaci, která Vás bude učit anglická slovíčka vždy, když budete odemykat svůj mobil. Kromě odemknutí mobilu navíc ještě před otevřením telefonu se naučíte jedno anglické slovíčko. Když vezmeme, že denně mobil odemykáme možná až 100x, tak za jeden den to znamená možné naučení nebo procvičení desítek anglických slovníček. To je dobré ne? 🙂 V podstatě naučení jednoho slovíčka Vás bude stát jen pár vteřin Vašeho drahocenného času. Pokud máte v angličtině mezery a nedokážete se k učení angličtiny dokopat stejně jako já, bude pro Vás tato aplikace cenným každodenním pomocníkem. Navíc je možné si pustit hlasovou výslovnost každého slovíčka, případně si ho zobrazit ve větě.

Výhody WordBit Angličtina:

  • Aplikace je zdarma (zobrazuje se v ní reklama od Googlu).
  • Možnost výběru témat slovíček, jazykové obtížnosti a dalšího.
  • Podrobné výpisy a přehledy kolik jste se toho už naučili.
  • U každého slovíčka je možné spustit jeho hlasovou výslovnost.

Nevýhody WordBit Angličtina:

  • Vzhledem k tomu, že se aplikace zobrazuje při každém odemknutí mobilu, někdy mě to zdržuje, když potřebuji mobil rychle použít.
  • Aplikace zobrazuje reklamu sice jen na malé spodní části displeje, ale občas se stane, že na ni člověk omylem klikne aniž by chtěl.

Pokud WordBit ještě neznáte doporučuji ji, alespoň zdarma stáhnout a vyzkoušet. Smazat z telefonu ji můžete vždycky…

Případně se i můžete níže podívat na video jak to vlastně celé funguje:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup