Pro své podnikání využívám řadu online i offline aplikací, co mi šetří čas, pomáhají zjednodušit práci a administrativu. Jednou z nich, kterou mám obzvláště rád, a pravidelně ji každý rok využívám (již od roku 2011) je OnlinePriznani.cz Jedná se o jednoduchého průvodce. Ten na základě vyplnění několika otázek a políček sestaví daňové přiznání za Vás a to do několika málo minut.

Funguje to tak parádně, že si jen vezmete k ruce papíry potřebné pro sestavení daňového přiznání. Jedná se o faktury z podnikání, potvrzení o zdanitelných příjmech pokud jste současně s podnikáním zaměstnáni, potvrzení o úrocích z hypotéky, penzijní nebo životní připojištění, potvrzení o daru. Průvodce Vás sám navede a zobrazí nebo nezobrazí všechny povinné kolonky podle Vašich odpovědí a Vy jen vyplňujete příslušná pole – pro zjednodušení opatřena nápovědou.

onlinepriznani.cz - Online daňové přiznání za 15 minut

Po zaplacení drobného poplatku se Vám vygeneruje výsledný soubor PDF. Ten vytisknete a vše je hotovo. Respektive stačí vytištěné dokumenty dát do obálek a zaslat na příslušné úřady, jako je finanční úřad, správa sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovna. Pak už zbývá jen zaslat peníze na bankovní účty výše zmíněným institucím. Přesné adresy, částky, variabilní symboly a čísla bankovních účtů Vám aplikace vygeneruje sama (nemusíte nikde složitě vyhledávat).

OnlinePriznani.cz sice není zdarma, ale je zpoplatněné jen symbolickou částkou 150,- Kč, což za ušetřený čas rozhodně stojí!

Za daňové přiznání zaplatíte méně než za lístek do kina.

Pokud si lámete hlavu s daňovým přiznáním, tak tuto online aplikaci rozhodně doporučuji. Stačí jen přejít na webovou adresu OnlinePriznani.cz

onlinepriznani.cz - Chci vyplnit daňové přiznání online


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup