OnlinePriznani.cz logoPro své podnikání využívám řadu online i off-line aplikací, co mi šetří čas, pomáhají zjednodušit práci a administrativu. Jednou z nich, kterou mám obzvláště rád, a pravidelně ji každý rok využívám (již od roku 2011) je OnlinePriznani.cz Jedná se o jednoduchého průvodce daňovým přiznáním pro fyzické osoby. Ten na základě vyplnění několika otázek a políček sestaví daňové přiznání za vás a to do několika málo minut.

OnlinePriznani.cz je ideálním pomocníkem!

Funguje to tak parádně, že si jen vezmete k ruce papíry potřebné pro sestavení daňového přiznání. Jedná se o faktury z podnikání, potvrzení o zdanitelných příjmech pokud jste současně s podnikáním zaměstnáni, potvrzení o úrocích z hypotéky, penzijní nebo životní připojištění, potvrzení o daru a další potřebné dokumenty. Průvodce vás sám navede a zobrazí nebo nezobrazí všechny povinné kolonky podle vašich odpovědí a vy jen vyplňujete příslušná pole – pro zjednodušení opatřena nápovědou.

OnlinePriznani.cz danove priznani za rok 2021

Po zaplacení drobného poplatku se vám vygeneruje výsledný soubor PDF. Ten vytisknete a vše je hotovo. Respektive stačí vytištěné dokumenty dát do obálek a zaslat na příslušné úřady, jako je finanční úřad, správa sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovna nebo si stáhnout výsledný soubor v PDF či XML pro odeslání datovou schránkou. Pak už zbývá jen zaslat peníze na bankovní účty výše zmíněným institucím. Přesné adresy, částky, variabilní symboly a čísla bankovních účtů vám aplikace vygeneruje sama (nemusíte nikde složitě vyhledávat).

Ceník OnlinePriznani.cz

OnlinePriznani.cz není zdarma, ale je zpoplatněné drobnou částkou. Základní tarif za službu „Daňové přiznání pro fyzické osoby“ je pro rok 2021 jen za symbolickou částkou 189 Kč, což za ušetřený čas rozhodně stojí!

Za daňové přiznání zaplatíte méně než za lístek do kina.

OnlinePriznani.cz cenik 2020

Slevové kupóny na OnlinePriznani.cz

30 Kč
Kupón

Klikni na nůžky a zkopíruj si kód.

More Less
Platnost neomezena
30%
Kupón

Klikni na nůžky a zkopíruj si kód.

More Less
Platnost neomezena

Dále můžete využít tyto služby:

  • daňové přiznání k silniční dani,
  • odklad daňového přiznání,
  • daně v zahraničí.

OnlinePriznani.cz dalsi sluzby

Pokud si lámete hlavu s daňovým přiznáním, tak tuto online aplikaci rozhodně doporučuji. Stačí jen přejít na webovou adresu OnlinePriznani.cz a pustit se do vyplňování.

onlinepriznani.cz - Chci vyplnit daňové přiznání online


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup