V minulém článku jsem psal o tipu na provizní program od společnosti Profi-kancelář s.r.o., který nabízí úžasnou provizi a to minimálně 1.500 Kč za službu virtuální kancelář v Praze, případně i za službu založení nové společnosti.

New Wave Service s.r.o.Pokud je vám tématika virtuálního sídla blízká dnes přináším tip také na virtuální kancelář, ale né v Praze, nýbrž v Ostravě. Nabízí ji společnost New Wave Service s.r.o. a doporučuji je z vlastní zkušenosti – již se mi podařilo s tímto affil provozním programem udělat několik úspěšných konverzí. Ty mi byly téměř obratem proplaceny na účet, takže zde musím velice pochválit jak platební morálku, tak celkovou komunikaci firmy New Wave Service s.r.o.

Mezi velké výhody tohoto affilu patří to, že službu virtuální sídlo je možné propagovat těmito všemi způsoby:

  • TURBO – jednorázová, vyšší provize – SALE = 40% z ceny virtuálního sídla v Ostravě bez DPH.
  • PASIVUM – provize plynoucí z každé platby klienta – SALE + FUTURE SALE = 20% z ceny virtuálního sídla v Ostravě bez DPH.
  • KUPON – provize z prodeje přes kupón, který umožňuje klientovi získat 4 měsíce zdarma, při platbě za 12 měsíců – SALE 22% z ceny virtuálního sídla v Ostravě bez DPH.
  • MULTI-LEVEL – provize z prodejů partnerů druhé úrovně (ty, které přímo „přivedete“) – 1% z ceny virtuálního sídla bez DPH.

Sám jsem využil možnost „TURBO„, která nabízí hezkou jednorázovou provizi 40% z ceny virtuálního sídla v Ostravě bez DPH.

New Wave Service s.r.o. - provize

Do provizního programu, který běží na spolehlivém systému Post Affiliate Pro se můžete registrovat ZDE, případně zde najdete více informací o cenách virtuální kanceláře v Ostravě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup